در این مقاله به معرفی ۳ رشته پرطرفدار و پردرآمد فنی شامل آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و آموزش plcمی پردازیم. این دوره ها را می توانید در بزرگترین و مجهزترین آموزشگاه ایران یعنی آموزشگاه فن آموزان سپری نمایید و کسب درآمد خود را شروع نمایید.

شغل تعمیرات موبایل

امروزه با توجه به استفاده زیاد و گستردگی استفاده از موبایل، نیازهای زیادی را برای کاربران به وجود آورده است و یکی از آن مسائل، نیاز به تعمیرات گوشی می باشد. خرابی گوشی به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم شود که هر کدام دانش تخصصی خود را دارد.

مانند خود گوشی تعمیر گوشی هم نیاز به دانش و حرفه ای بسیار با ظرافت و حرفه ای می باشد. در تمام کشور مردم به گوشی و خدمات آن نیاز دارند بنابراین فضای کاری بسیار گسترده ای در این حوزه وجود دارد.

اگر بتوانید در کنار تعمیرات موبایل خدمات دیگری هم ارائه دهید، مشتریانی زیادی را جذب خود می کنید. تحقیقات نشان می دهدشغلتعمیرات موبایلبه طور متوسط در ماهتا ۱۵ میلیون تومان(تیر ۹۹)درآمد خالص دارد.

بازار کار تعمیر گوشی های موبایل

از جمله ویژگی های خوب این کار، بازار کار عالی، نیاز به سرمایه کم و بازدهی و سودآوری زودهنگام آن می باشد. برای شروع می توانید به صورت فردی و در ادامه با توجه به حجم کار به همکاران خود اضافه کنید.

برای شروع کار نیاز به اخد مجوز و گواهینامه های مورد نیاز می باشد که فرآیند آن مشخص است و مدت زمان کوتاهی نیاز است تا مجوزها را دریافت کنید. حتی بعضی از این مراحل را می توانید در منزل نیز انجام دهید.

دوره آموزش تعمیرات موبایلفنی و حرفه ای

دوره rdquo;آموزش تعمیرات موبایلrdquo; در آموزشگاه فن آموزان دوره تخصصی و ویژه بازار کار می باشد که این دوره ها شاملتعمیرات گوشی های اندرویدی و آیفوندر دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد.

برای یادگیری بهتر کارآموزان، تمامی آموزش ها به صورت کامل و عملی، زیر نظر اساتید متخصص و با تجربه استان تهران انجام می پذیرد.

در این دوره، تعمیرات موبایلروی جدیدترین و به روزترین گوشی ها صورت می گیرد تا کارآموزان پس از پایان دوره، با اعتماد به نفس بالایی وارد بازار کار شوند.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه فن آموزان با توجه به درخواست کارآموز در روزها و ساعات انتخابی به صورت فشرده و غیر فشرده برگزار می شود.

کارآموزی عملی تعمیرات موبایل

در پایان دوره به افرادی که شرکت کرده اند مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل نیز داده می شود. همچنین برای افراد علاقه مند پس از پایان دوره تعمیرات موبایل می توانند در دورهکارآموزی تعمیر موبایلثبت نام کنند.

با گذراندن این دوره شما می توانید مشکلات موبایل خود و همچنین افراد خانواده را برطرف کنید. همچنین می توانید با استفاده از این مهارت به یک شغل پردرآمد برسید.

زیرا پس از پایان دوره شما می توانید شغل خود را راه اندازی کنید اما توصیه ما به شما این است که قبل از راه اندازی مغازه و تعمیرگاه خود یک دوره کارآموزی کوتاه مدت را سپری کنید تا بهقول معروف با فوت های کوزه گری و فنون اداره و مدیریت تعمیرگاه آشنا شوید و پس از آن تعمیرگاه خود را راه اندازی کنید. دوره های کارآموزی تعمیرات موبایل در یک تعمیرگاه معتبر موبایل زیرنظر آموزشگاه فن آموزان برگزار می شود.

آموزش جامع تعمیرات لوازم خانگی

در این دوره آموزشی همه موارد از ساده ترین قطعات تا مدارات الکتریکی به طور کامل آموزش داده می شود وکارآموزاز نظر درک و دانسته های لازمدر سطح بالایی قرار می گیرد.

دردورهآموزشتعمیرات لوازم خانگیشما با تمامی قسمت های اصلی و فرعی وسایل خانگی آشنا می شوید.مطالب ارائه شده در این دوره کاملا در جهت هدف تعمیر وسایل برقی کاربردی مانند تعمیر لباسشویی و یخچال و جاروبرقی و. می باشد.

در مرحله اول عیب دستگاه در نظر گرفته می شود و پس از آن آموزش های مورد نیاز داده می شود.

افرادی که می خواهند دردورهآموزشتعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند می تواند سرفصل هایی که در دوره تدریس می شود را مطالعه کنند و در ادامه ثبت نام خود را تکمیل کنند.

آموزش تعمیرات برد و مکانیک لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو قسمت اصلی، تعمیرات مکانیکی و تعمیرات بردلوازم خانگیمی باشد.هر وسیله برقی خانگی معمولا دارای یک بخش یا برد الکترونیکی و یک بخش مکانیکی می باشد.

آموزشگاه فن آموزان با تکیه بر اساتید متخصص، کارگاه های مجهز و لوازم خانگی به روز، سعی می کند کارآموز را در بالاترین سطح آماده بازار کار کند و به عنوان یک نیروی متخصص شناخته شود.

تعمیرات چه لوازمی در این دوره آموزش داده می شود؟

دراین دوره، آموزش تعمیرتلویزیون، آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی، آموزش تعمیر یخچال و فریزر، آموزش تعمیر ماکروفر و ماکروویو، آموزش تعمیر ماشین لباسشویی و آموزش تلویزیون LEDبه طور کامل و عملی آموزش دادهمی شود.

آموزشگاه فن آموزان با هدف تربیت افرادی متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگیبرقیاقدام به برگزاری این دوره نمودهاست تا افراد بتوانند پس از پایان دوره وارد بازار کار شوند وشروع بهکسب درآمد کنند.

آموزش PLCاز پایه تا پیشرفته

دورهآموزشPLCشامل آموزشپی ال سی زیمنس، دلتا، کینکوو. یکی از دوره های پرکاربرد در کنترل سیستم های صنعتی می باشد و بسیار دارای اهمیت است زیرا درحال حاضر بیش از ۹۰ درصد از کنترل سیستم های اتوماسیون های صنعتی نظیر پنوماتیک، هیدرولیک و . از طریق PLCانجام می شود.

در مجموعهکنترل های پی ال سی،زیمنس دارای اهمیت بیشتری است و بیشتر صنایع از این ماژول برای کنترل سیستم های خود استفاده می کنند.

با توجه به تجربیات ۱۰ ساله در زمینه آموزش سیستم های کنترل، یادگیری این سیستم برای دانشجویان الکترونیک و برق و حتی رشته های مکانیک اامی می باشد.

در این دوره برای بیشتر صنایع مربوطه،آموزش های کاربردی برای کارآموزانارائه می شودکه تا به امروز بازخوردهای مثبتی شده است. در این دوره آموزش با نرم افزار شبیه ساز مدارهای صنعتی نیز انجام می شود.

ثبت نام در دوره های آموزشی plcو تعمیرات موبایل

دوره های آموزش برق، الکترونیک و تعمیرات در آموزشگاه فن آموزان به صورت عملی و کاربردی تدریس می شود. همچنین برای کارآموزانی که امکان حضور در آموزشگاه را ندارند می توانند دردوره های آموزشی مجازی و آنلاینشرکت نمایند.

با ورود به سایت آموزشگاه فن آموزان به نشانی Fanamoozan.comو یا جستجوی نام ldquo;فن آموزانrdquo; در گوگل می توانید به اطلاعات بیشتری در مورد دوره ها و نظرات کارآموزان عزیز در مورد برگزاری دوره ها دست یابید.

آموزشگاه فن آموزان همانند آموزشگاه های بزرگ دیگری مانند آموزشگاه پایتخت فناوری، مجتمع آموزشی برق و مجتمع فنی پایتخت یکی از بهترین مجموعه های آموزشی در تهران است. همچنین جهت مشاوره با کارشناسان می توانید با شماره۰۲۱۶۶۴۷۷۳۰۰ تماس حاصل نمایید.

منبع خبر:https://tejaratnews.com/آموزش-تعمیرات-موبایل-و-لوازم-خانگی

دوره های آموزشی پرطرفدار مجتمع آموزشی برق : تعمیرات موبایل ،برد و PLC

نارضایتی مردم از افت کیفیت اینترنت موبایل

تشخیص کم‌خونی با یک نرم‌افزار تلفن همراه

۷ دلیلی احتمالی پایین آمدن سرعت اینترنت گوشی

افزایش سرعت گوشی‌های اندروید با چهار راه‌کار

نحوه ضدعفونی کردن صحیح گوشی هوشمند در ایام کرونا

سرعت اینترنت موبایل ایران در رتبه ۷۹ جهان

آموزش ,تعمیرات ,دوره ,های ,آموزشگاه ,موبایل ,تعمیرات موبایل ,می باشد ,می شود ,این دوره ,آموزش تعمیرات ,تعمیرات لوازم خانگی ,آموزش تعمیرات موبایل ,آموزش تعمیر ماشین ,خانگی آموزش تعمیرات

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی آکادمی راه کسب ثروت وب تیوت زنجان نیوز نماوا کلیپ1 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه وبویراحمد گردان سایبری المهدی (عج) D-link6